Úspěchy žáků

| 23. leden 2015 |

Okresní kolo matematické olympiády

Ve středu 21. 1. se na naší škole konalo okresní kolo Matematické olympiády pátých a devátých ročníků.
V kategorii pátých ročníků reprezentovala naši školu Kateřina Julie Sedláčková z 5. A, která se stala úspěšnou řešitelkou okresního kola.
Výborně si v okresním kole vedli také žáci z 9. A – Šimon Bureš, Michal Kraus a Lukáš Šafář. Šimon Bureš a Michal Kraus se stali úspěšnými řešiteli a postupují do krajského kola, které se uskuteční v březnu.
Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a chlapcům přejeme hodně úspěchů v krajském kole!

| 27. červen 2014 |

Velký úspěch v celostátním kole

Od 19. do 25. června se v Bělé pod Bezdězem konalo celostátní kolo Olympiády v českém jazyce. Tohoto kola se zúčastnil jako vítěz krajského kola náš žák Marek Řihák. Mezi 40 účastníky I. kategorie obsadil nádherné 5. místo. K tomuto velkému úspěchu gratulujeme.

| 27. květen 2014 |

Pohár rozhlasu v atletice 2014

Okresní kolo
Žáci naší školy se už tradičně zúčastnili okresního kola Poháru rozhlasu v atletice. Soutěž družstev se uskutečnila na stadionu AK Olomouc. Umístění našich družstev:
mladší žákyně: 7.místo
mladší žáci : 3.místo
Po výborném výkonu a podle počtu bodů postoupili mladší žáci do krajského kola.

| 14. květen 2014 |

Archimediáda

Letos se koná 55. ročník Fyzikální olympiády.
Ve školním kole soutěžili tito žáci ze třídy 7. A: Michal Kunert, Lukáš Gibala, David Sanetrník, Ondřej Peřina a Marek Aujeský. Žáci měli k dispozici matematicko-fyzikální tabulky, kalkulačku a přístup k internetu. Řešili teoretické úlohy a příklady a zdolali také jednu experimentální úlohu.
Do okresního kola postoupili – Michal Kunert, Lukáš Gibala a David Sanetrník. Nejlepšího umístění dosáhl David Sanetrník, který obsadil 12. místo.

| 7. květen 2014 |

Biologická olympiáda

Dne 29.4.2014 proběhl ve Středisku volného času ATLAS a BIOS v Přerově již 48.ročník Krajského kola Biologické olympiády kategorie „D“. Za naši školu podmínky pro účast splnila žákyně 7.B Anna Sandnerová a po velmi vyrovnaném boji obsadila 9.místo. Gratulujeme.

| 22. duben 2014 |

Okresní kolo biologické olympiády

Dne 8.4.2014 proběhlo v DDM Olomouc Okresní kolo již 48. ročníku biologické olympiády (kategorie D), kterého se zúčastnili i dva vybraní žáci naší školy – Anna Sandnerová (7.B) a Michal Kunert (7.A). Jako v každém z předchozích ročníků museli žáci odevzdat vypracovanou samostatnou práci na vybrané téma, absolvovat teoretickou část, laboratorní úkol a také zvládnout praktické poznávání rostlin, živočichů a nerostů. Aničce Sandnerové se nakonec v konkurenci 29 soutěžících podařilo obsadit úžasné 2.místo, kterým si zároveň zajistila postup do krajského kola, které se bude konat 29.4.2014 v Pře­rově. GRATULUJEME!!!

| 15. duben 2014 |

Krajské kolo Olympiády v českém jazyce má svého vítěze!

10. 4. 2014 proběhlo v DDM Olomouc Krajské kolo Olympiády v českém jazyce. Náš žák Marek Řihák z 9. ročníku zvítězil a obsadil 1. místo a postupuje do ústředního kola.
Vedení školy i učitelé děkují za vzornou reprezentaci školy .

| 19. únor 2014 |

Okresní kolo MO

Dne 22. 1. 2014 proběhlo na naší škole okresní kolo Matematické olympiády. Naši školu reprezentovala žákyně 9. A Dita Ponikelská. Obsadila 7. místo a stala se úspěšným řešitelem MO, postupuje do krajského kola, které se koná 19. 3. 2014.
Blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů.

| 13. únor 2014 |

Úspěch v okresním kole Olympiády v ČJ

Dne 11. 2. 2014 proběhlo v DDM Olomouc okresní kolo Olympiády v českém jazyce. Naši školu reprezentoval žák 9. B Marek Řihák, který se umístil na krásném 3. místě. Bude nás reprezentovat i v krajském kole, které proběhne dne 10. 4. 2014. Gratulujeme a přejeme hodně úspěchů.

| 16. duben 2013 |

Přírodovědná soutěž

V pátek 12. 4. proběhla v olomouckém Rozáriu přírodovědná soutěž šestičlenných skupin, kde jsme, jako každý rok, soutěžili pod názvem Brumlíci.
Družstvo mladších žáků (6.roč) ve složení: Gibala, Kunert, Dostálová, Špunarová, Sanetrník, Kulhánková obsadilo 5. místo.
Družstvo starších žáků (7. a 8. roč.) ve složení Tomečková, Chudý, Saraqi, Řihák, Balusová, Marxová obsadilo také 5. místo.
Všem děkujeme za reprezentaci školy.