| 7. červen 2017 | 11:26 |

Dětský den

Dne 2. června uspořádaly paní vychovatelky Den dětí pro žáky 1.až 3.tříd, kteří navštěvují školní družinu. Počasí nám přálo, takže děti strávily příjemné odpoledne plné soutěží a her.

Vše začalo zkouškou zručnosti. Děti rozdělené do družstev přenášely vodu na plastových lžících a soutěžily, kdo dříve naplní nádobu. Potom se děti rozptýlily po dvoře a plnily úkoly na 7 stanovištích. Svou zručnost a šikovnost projevily při lovení pokladu ve vodě, hodu šiškou na cíl, při omotávání plastové kuželky provázkem, při hodu balónem do koše, při házení kroužků na cíl nebo při žonglování s míčkem. Šikovnost a pohybové schopnosti se projevily také při skákání v pytli.

Na každém stanovišti dostávaly děti drobné odměny – bonbóny, omalovánky, nafukovací balónky, tužky, propisovačky nebo mizíky na pero.

Děti se při plnění úkolů pobavily i trochu unavily a po zdolání všech stanovišť už netrpělivě čekaly na závěrečnou tombolu. Nyní se ukázalo, kdo má více štěstí a většina dětí si odnesla domů pěkné ceny – nálepky, kalkulačky, fixy, hrníčky s obrázky, balóny nebo plyšáky. Tyto dárky jim budou ještě doma připomínat, jak hezky prožily svůj den.

DSCN3994.JPG DSCN4002.JPG DSCN4021.JPG DSCN4023.JPG DSCN4031.JPG DSCN4041.JPG DSCN4042.JPG