| 18. duben 2017 | 9:39 |

Velikonoční zajíček

3. oddělení
Poslední den před velikonočními prázdninami, čekalo na děti ze III. oddělení ŠD překvapení. Po příchodu do družiny děti zjistily, že jim někam utekli jejich pracně vyrobení velikonoční zajíčci. Děti na nich pracovaly celý předešlý týden. Hotoví zajíci si povídali na okně a najednou tu nebyli. Po obědě jsme se tedy vydali je hledat. V budově jsme je nenašli a tak jsme pokračovali v průzkumu na nádvoří. Jen co jsme vyšli, uviděli jsme spoustu ušáků, schovaných v trávě, na stromě, na průlezkách i pískovišti. Asi se chtěli vyvětrat a trochu si pohrát. Každé dítko se rozběhlo najít svého zajíčka. Radost z nalezenců byla o to větší, že každý vyrobený zajíček, v sobě ukrýval druhého, čokoládového zajíce. Odnesli jsme tedy všechny zajíčky do třídy a myslím, že odchodu domů se dočkal jen jeden jediný čokoládový zajíček. Ostatní skončili ve spokojených bříškách dětí. Ten den si děti odnášely domů také jarní osení a řeřichu, které si sami vypěstovaly. Pravdou sice je, že díky počátečnímu přelití, vyrašila tráva jen pár dětem, ale ostatní to třeba ještě dohnaly o prázdninách. Navíc se i v osení ukrývala dobrota, čokoládové velikonoční vajíčko, což byl sponzorský dar od maminky, paní Wernerové. A tak nevyklíčené osení žádné vrásky na čele nepřidávalo.

DSCN3535.JPG DSCN3545.JPG DSCN3553.JPG DSCN3557.JPG DSCN3558.JPG DSCN3563.JPG DSCN3564.JPG