| 13. únor 2017 | 9:45 |

Karneval s „Prckem Pepínem“

V pátek 10. 2. 2017 navštívil naši družinu, již podruhé, klaun „Prcek Pepíno“. Některé děti klauna znaly z loňského roku, některé se s ním seznámily již ve školce, jiné neměly možnost se s ním zatím setkat, ale všechny děti se na páteční karnevalový den moc těšily. Ihned po obědě se děti převlékly do svých připravených kostýmů a poté vyrazily s vychovatelkami do tělocvičny, kde na ně již čekal Pepíno, který měl připravený pestrý zábavný program. Děti soutěžily, hrály hry, tančily, zkoušely i kouzlit a hlavně se výborně bavily. Na závěrečné promenádě masek a vyhlášení vítěze karnevalu Pepíno zamotal hlavu všem dětem, když nejprve vyhlásil za vítěze masky s prapodivnými názvy a dlouho děti napínal, ale nakonec vše uvedl na pravou míru a vítězi se staly všechny děti přestrojené za princezny, tanečnice, rytíře, kouzelníky, a jiné hrdiny. Každou masku odměnil balónkem ve tvaru srdce nebo meče. Celé odpoledne akci provázel smích a veselí nadšených dětí.

DSCN3043.JPG DSCN3077.JPG DSCN3095.JPG DSCN3125.JPG DSCN3138.JPG DSCN3141.JPG prcek pepíno 1.jpg prcek Pepíno 2.jpg prcek Pepíno 3.jpg prcek Pepíno 4.jpg prcek Pepíno 5.jpg DSCN3097.JPG