| 3. červen 2018 |

Informace pro rodiče – zkrácení vyučování

Vzhledem k přetrvávajícím vysokým teplotám jsou v týdnu od 4. 6. do 8. 6. 2018 odvolány 6. vyučovací hodiny i odpolední vyučování.

Schůzka se zákonnými zástupci žáků budoucích 6. ročníků

7. 6. 2018 v 17:00 se koná v jídelně ZŠ informační schůzka pro zákonné zástupce žáků budoucích 6. ročníků (představení TU, informace o adaptačním kurzu, rozdělení do tříd ap.).

Výběrové řízení do 6. ročníku RVMI

V příloze jsou zveřejněny výsledky výběrového řízení do 6. ročníku RVMI, které se konalo 23. 5. 2018.
Žádáme zákonné zástupce přijatých žáků, kteří nejsou z naší školy, aby obratem potvrdili nástup e-mailem na adresu laluhova@zs-stupkova.cz a zaslali vyplněnou a podepsanou žádost o přestup na ZŠ Stupkova.
Vážení zákonní zástupci, pokud Vaše dítě nebylo přijato do třídy RVMI, ale trvá Váš zájem o naši školu, je nutno poslat stejnou žádost o přestup do třídy bez rozšířené výuky.

Výsledky výběrového řízení

Žádost o přestup na ZŠ Stupkova

| 29. květen 2018 |

Veletrhu sociálních a souvisejících služeb

V pátek 18. 5. 2018 se žáci tříd 6. B a 6. C zúčastnili Veletrhu sociálních a souvisejících služeb, který se konal na Horním náměstí v Olomouci. Jeho součástí byla soutěž pětičlenných družstev v netradičních disciplínách (zvukové pexeso, jízda na invalidním vozíku, oblékání košile jednou rukou,…). Tým třídy 6. B vybojoval 4. místo, žáci 6.C obsadili 5. místo.

(Kategorie: Akce)
| 22. květen 2018 |

Výtvarná soutěž

Nadace Bezpečná Olomouc pořádala ve spolupráci se ZŠ Komenium již 13. ročník výtvarné soutěže na téma: Kdo je můj vzor, koho si vážím, kdo mě chrání. V letošním šk. roce se této soutěže zúčastnilo 23 olomouckých škol, bylo hodnoceno 330 výtvarných prací.
V kategorii žáci 1. stupně gratulujeme k úspěchu dvěma žákům naší školy – 4.A třídy – Veronice Klementové a Matěji Farmačkovi.

(Kategorie: Akce)