| 1. září 2017 |

| 11. červenec 2017 |

Krásné prázdniny

Vážení rodiče, milí žáci,
přejeme Vám příjemné prázdninové dny plné pohody a sluníčka.
Zaměstnanci školy.

| 16. červen 2017 |

Organizace konce školního roku

Ve dnech 22. – 29. 6. budou probíhat projektové dny, třídnické práce, vybírání a odevzdávání učebnic. V tyto dny končí vyučování vždy v 11:40 hod.
30. 6. budou žáci ve škole pouze 1. vyučovací hodinu – rozdávání vysvědčení. Školní jídelna bude vydávat obědy od 10 do 11:30 hod. Žáci na obědy půjdou individuálně (brankou přes nádvoří – ne přes školní budovu).

| 13. červen 2017 |

Zařazení žáků do 6. tříd od 1. 9. 2017

Žáci přijati do 6. ročníku RVMI budou od 1. 9. 2017 navštěvovat třídu VI. A (RVMI), žáci s rozšířenou výukou hudební výchovy budou navštěvovat VI. B (RVHv) a žáci bez rozšířené výuky budou navštěvovat třídu VI. C.

| 13. červen 2017 |

Dětský den na ZŠ Stupkova

Dne 8. 6. pořádala naše škola Den dětí. Dopolední program byl určen mateřským školám. Nejmenší děti si zasoutěžily, zazpívaly i společně zatancovaly. Odpoledne se přišly pobavit děti z okolí. Na hřišti je čekalo 15 stanovišť s úkoly, zpívalo se karaoke, zájemci si mohli zkusit zahrát na bicí soupravu a trefit se do rytmu známých písniček. Největší fronta stála jako vždy u malování na obličej. Velký potlesk sklidily slečny z tanečního kroužku, které předvedly orientální tanec a ve druhém vstupu taneček jako z pravého westernu. Vydařilo se i počasí, takže všichni odcházeli spokojeně unavení.

(Kategorie: Akce)