| 23. květen 2017 |

Pohár rozhlasu

Žáci naší školy se už tradičně zúčastnili okresního kola Poháru rozhlasu v atletice. Soutěž družstev se uskutečnila 9. 5. 2017 (kategorie mladší – 6. a 7. ročník) a 10. 5. 2017 (kategorie starší – 8. a 9.ročník) na stadionu AK Olomouc. Celkově soutěžilo 13 družstev starší a 17 družstev v kategorii mladší žákyně, kdy po náročném boji obsadili starší žákyně 7. místo a mladší žákyně 12. místo.

Složení družstva dívek – starší:
Hertlová Klára, Plachá Zuzana, Křivánková Veronika, Zaoralová Tereza, Lónová Vendula, Vychodilová Nela, Ševčíková Daniela, Příhodová Karolína, Klajblová Adéla.

Složení družstva dívek – mladší:
Macharáčková Klára, Michlová Adéla, Pátková Marie, Traplová Julie, Ivaskiv Diana, Tesaříková Katka, Ditmarová Valérie, Hrudníková Eliška, Žaroská Natálie.