| 27. březen 2017 |

Lyžařský kurz

I tento rok se pro 44 žáků 7. ročníku uskutečnil lyžařský kurz v krásném prostředí Beskyd, v obci Bílá. Ubytování bylo zajištěno přímo u sjezdovek, kde jsme se hned první den rozřadili do družstev a výuka lyžování mohla začít. Program kurzu byl opravdu nabitý a zařazen byl i mimo jiné závod ve slalomu, karneval na sjezdovce, návštěva obory či novinka v podobě volby Miss a Missáka kurzu. Žáci naší školy se dokonce aktivně zúčastnili i odchytu a záchrany netopýra, který se předčasně probudil ze své hibernace. Pojmenován byl Alex a putoval do rukou přivolaných odborníků ze záchranné stanice.
Všichni se vrátili z kurzu v pořádku a pobyt strávený na horách a v partě kamarádů si jistě pořádně užili!

telefon 2005.jpg telefon 2006.jpg telefon 2003.jpg telefon 2012.jpg telefon 1978.jpg telefon 1977.jpg telefon 1975.jpg telefon 1970.jpg